Pronájem: Komerční objekt (Kanceláře) Hustopeče

Cena:
167 Kč/m2/měsíc
Spočítejte si výši hypotéky
Poznámka k ceně:
ID nemovitostiN77814
Datum vložení:6. září 2018
Poslední úprava:16. ledna 2019, v 11:48
 
Adresa: Hustopeče

Celková plocha: 28 m2
Užitná plocha: 28 m2
Energetická náročnost budovyB - (?)
Bez popisku
Pronájem: Komerční objekt (Kanceláře) Hustopeče
Hustopeče: Pronájem kanceláře za 167 Kč/m²/měsíc Hustopeče: Pronájem kanceláře za 167 Kč/m²/měsíc Hustopeče: Pronájem kanceláře za 167 Kč/m²/měsíc Hustopeče: Pronájem kanceláře za 167 Kč/m²/měsíc Hustopeče: Pronájem kanceláře za 167 Kč/m²/měsíc Hustopeče: Pronájem kanceláře za 167 Kč/m²/měsíc Hustopeče: Pronájem kanceláře za 167 Kč/m²/měsíc Hustopeče: Pronájem kanceláře za 167 Kč/m²/měsíc Hustopeče: Pronájem kanceláře za 167 Kč/m²/měsíc Hustopeče: Pronájem kanceláře za 167 Kč/m²/měsíc Hustopeče: Pronájem kanceláře za 167 Kč/m²/měsíc Hustopeče: Pronájem kanceláře za 167 Kč/m²/měsíc Hustopeče: Pronájem kanceláře za 167 Kč/m²/měsíc Hustopeče: Pronájem kanceláře za 167 Kč/m²/měsíc Hustopeče: Pronájem kanceláře za 167 Kč/m²/měsíc

Popis

Pronájem kancelářských prostor, Hustopeče - Nabízíme k pronájmu širokou škálu komerčních prostor v novostavbě čtyřpodlažního polyfunkčního domu v Hustopečích. V přízemí domu s výtahem najdete velmi zajímavé obchodní prostory, ve druhém a třetím nadzemním podlaží kancelářské plochy a v posledním, čtvrtém podlaží apartmánový byt.

Kancelářské prostory jsou situovány ve 2.a 3.NP, s možností pronájmu jako celku nebo jednotlivých místností za cenu od 165 Kč/ m2.
Na každém patře jsou 3 kanceláře o výměrách cca 10 m2, 28 m2 a 50 m2. Umístění kanceláří je patrné z přiložených půdorysů. Každé podlaží je vybaveno samostatným plynovým kotlem, klimatizací, vlastním měřidlem médií, sociálním zázemím a úklidovou místností. Prostory jsou připraveny k dokončení dle přání budoucího nájemce (tzn. umístění příček a dveří, položení podlahové krytiny, montáž osvětlení atd.)

Nabízí se možnost provozování např. lékařské praxe, ordinace nebo projekční či advokátní kanceláře apod.

Moderní, architektonicky velmi zajímavý dům se nachází na ulici Janáčkova, s dobrou možností rychlého zaparkování, v těsné blízkosti frekventované ulice Bratislavská, dopravní tepny s intenzivním provozem vozidel i osob, na dohled od vlakového a autobusového nádraží, v těsné blízkosti hlavního (Dukelského) náměstí s radnicí a městskými a regionálními úřady a dalším velkým parkovištěm.

Skvělou dopravní dostupnost zaručuje také sjezd na dálnici D2 (15 minut - Brno, 20 minut -Břeclav), dále pak autobusy a vlak.
Pro více informací a prohlídky nemovitosti kontaktujte makléře.
Nebylo vyplněno vybavení

Zakázku vyřizuje

Jiří Kvíčala

Jiří Kvíčala

Kontaktovat prodejce

Nemovitost nabízí

Realitní společnost České spořitelny / Byty Domy Nemovitosti s.r.o.

Realitní společnost České spořitelny / Byty Domy Nemovitosti s.r.o.

M - palác, Heršpická 813/5
Brno
63900

telefon:777 711 653
email:
www:http://www.bytydomynemovitosti.rscs.cz/

Druh nemovitosti

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Cena

-

Obec v okrese

POLOHA NEMOVITOSTI NA MAPĚ

Reklama
Kde získáte nejvýhodnější hypotéku? ChytrýHonza.cz
Reality Břeclav: reklama
TOPlist TOPlist