Prodej: Ostatní reality (Garáže) Hustopeče

Cena:
2.490.000 Kč
Spočítejte si výši hypotéky
Poznámka k ceně:
ID nemovitostiN77339
Poslední úprava:11. června 2019, v 10:05
 
Adresa: Hustopeče
Na Hradbách
Celková plocha: 75 m2
Plocha pozemku: 75 m2
Užitná plocha: 75 m2
Energetická náročnost budovyG - (?)
Bez popisku
Prodej: Ostatní reality (Garáže) Hustopeče
Hustopeče, Na Hradbách: Prodej garáže za 2.490.000 Kč Hustopeče, Na Hradbách: Prodej garáže za 2.490.000 Kč Hustopeče, Na Hradbách: Prodej garáže za 2.490.000 Kč Hustopeče, Na Hradbách: Prodej garáže za 2.490.000 Kč Hustopeče, Na Hradbách: Prodej garáže za 2.490.000 Kč Hustopeče, Na Hradbách: Prodej garáže za 2.490.000 Kč

Popis

Prodej archivního vinného sklepa * Hustopeče u Brna - Nabízíme k prodeji klenutý vinný sklep habánského stylu, který leží ve vyhlášené vinařské ulici Na Hradbách v sousedství několika desítek dalších vinných sklepů a vinařství. Tento jeden z nejstarších vinných sklepů v Hustopečích, s rozlehlým vstupním schodištěm, je široký 5 m a dlouhý 15m. Ve sklepě jsou vybudovány mj. uzamykatelné archivní boxy a součástí kupní ceny je i 2000 lahví archivního vína. Na vlastním pozemku s malým vinohradem (214 m2) nad sklepem lze vybudovat jednopodlažní budovu s podkrovím.

Koupě této nemovitosti nabízí řadu variant využití. Pro vinaře - zvýšení kapacity vlastního vinařství a možnost přesunu do atraktivní oblasti ve vinařské uličce, možná varianta přístavby nad sklepem. Pro developery - možnost přestavby objektu na samostatný apartmánový vinařský dům. Pro firmy pak vybudování prestižních prostor pro obchodní jednání.

Na pozemcích nad vinařstvím, chráněných od blízké dálnice odhlučňovací stěnou, lze ponechat stávající vinohrad, nebo místo něj vybudovat parkovací místa pro hosty, přístupná po obecní komunikací za pozemkem.

Město Hustopeče leží v samém srdci jižní Moravy mezi Brnem a Břeclaví, pár kilometrů od Pálavy a mikulovské oblasti. Dostupnost ze všech částí Čech, Moravy i Slovenska usnadňuje Hustopeče těsně míjející dálnice D2.

V případě zájmu nás kontaktujte, podáme Vám více informací, zajistíme prohlídku a pomůžeme Vám s financováním.
Nebylo vyplněno vybavení

Zakázku vyřizuje

Jan Jordán

Jan Jordán

Kontaktovat prodejce

Nemovitost nabízí

Realitní společnost České spořitelny / Byty Domy Nemovitosti s.r.o.

Realitní společnost České spořitelny / Byty Domy Nemovitosti s.r.o.

Heršpická 813/5
Brno
63900

telefon:777 711 653
email:
www:https://bytydomynemovitosti.rscs.cz/

Druh nemovitosti

  •  
  •  
  •  
  •  

Cena

-

Obec v okrese

POLOHA NEMOVITOSTI NA MAPĚ

Reklama
Kde získáte nejvýhodnější hypotéku? ChytrýHonza.cz
Reality Břeclav: reklama
TOPlist TOPlist